TERRE VERDI

Terre Verdi je britská značka certifikované BIO kosmetiky se sicilskými kořeny. Vznikla z osobní potřeby zakladatelky Alessandry de Gregorio, která toužila po čisté kosmetice se skvělými výsledky a za přijatelnou cenu. To vše bez zbytečných konzervantů, alergenů a plnidel chemického původu.

Portfolio značky zahrnuje výrobky péče o pleť a pokožku celého těla. Všechny produkty jsou formulované z nejkvalitnějších rostlinných složek v BIO kvalitě a s použitím principů aromaterapie. Vůně každého jednoho produktu je velmi specifická a nezaměnitelná, podporuje jeho účinky a holistický přístup v péči o pleť. Díky použití esenciálních olejů z kvalitních přírodních zdrojů se během aplikace produktů přenesete například do sluncem zalitého středomoří, do pomerančového háje nebo do exotických krajin.

Terre Verdi je jednou z prvních značek z Velké Británie, která se zaměřila na vývoj a výrobu kosmetiky s certifikátem Cosmos Organic. Všechny produkty značky Terre Verdi mají veganské složení a jsou označeny certifikátem Leaping Bunny (Cruelty Free). 

TERRE VERDI