PATCH

Značka přírodních rozložitelných náplastí PATCH pochází z Austrálie a vznikla v roce 2016, kdy si její zakladatel James Dutton všiml, že náplasti, které používají na synovy odřeniny, nepomáhají rány léčit, ale naopak zhoršují jejich stav a pokožka dítěte na ně reaguje alergicky.

Tento fakt Jamese zarazil a zaujal natolik, že se mu začal věnovat blíže a zjistil, že v tradičních náplastech se skrývá velké množství chemických látek, které mohou vyvolat alergickou reakci na dětské pokožce. V momentě, kdy zjistil, že nejen jeho syn, ale také mnoho dalších dětí a dospělých, trpí stejným problémem, rozhodl se hledat lepší a zdravější alternativu. Značka přírodních náplastí PATCH tak vznikla z přání starostlivého otce vytvořit produkt, který nejen ochrání ránu, ale zároveň pomůže urychlit její hojení.

Rozložitelné přírodní náplasti PATCH jsou skvělou volbou nejen pro pokožku, ale také pro přírodu. Celá řada náplastí je vyrobena z bambusu. Ptáte se proč zrovna bambus? Je to jednoduché - jde opravdu o "zelenou" rostlinu, u které samotné pěstování nezatěžuje životní prostředí. Jde o vysoce obnovitelný přírodní zdroj, který roste několikanásobně rychleji než jiné rostliny a stromy, k životu potřebuje méně vody, produkuje 35x více kyslíku než jiné stromy a k jeho pěstování nejsou zapotřebí žádné pesticidy či herbicidy. Značka PATCH je hrdá na fakt, že jejich náplasti jsou vyráběny z organického a certifikovaného přírodního materiálu.

PATCH