ONLYBIO

Za značkou OnlyBio stojí polská firma Laboratorium Naturella. Maximální profesionalita a neustálé vzdělávání se ve svém oboru jsou vepsány hluboko v její DNA. Je totiž zároveň biotechnologickou laboratoří, která se zabývá vývojem a výzkumem. Pečlivě vyvíjí a vyrábí přírodní kosmetiku pro péči o tělo a vlasy.

U všech produktů garantuje obsah minimálně 99 % čistě přírodních surovin. Ty také z velké míry pochází z lokálních zdrojů. Všechny produkty OnlyBio se pyšní certifikací EcoCert Cosmos Natural a zakládají si na unikátní technologii biorafinace surfaktinu z řepky, která vrací použité zdroje zpět do oběhu. 

Snaha o snížení ekologické stopy je u OnlyBio patrná ve všech částech celého výrobního i distribučního procesu. Nejen, že stále makají na zdokonalování technologií šetřících vodu i energii a využívají průmyslový odpad. Moc dobře jsou si vědomi, že kvalitní obsah není všechno a vymakali i formu. Kosmetické přípravky řady OnlyBio pro dospělé jsou totiž baleny do skleněných lahví. Hurá. Péči o svou pokožku i vlasy si můžete konečně dopřávat opravdu naprosto bez výčitek. 

ONLYBIO