Recenze JANE SCRIVNER - OO CREAM - OCHRANNÝ HYDRATAČNÍ KRÉM

JANE SCRIVNER - OO CREAM - OCHRANNÝ HYDRATAČNÍ KRÉM

"OO Cream" je velmi oblíbený hydratační pleťový krém, který v pleti uzamkne vláhu a živiny z vaší každodenní beauty rutiny. Zároveň vytvoří jemný film na povrchu pleti, který ochrání před trans epidermální ztrátou vody. Jedinečná kombinace přírodních složek krému se postará o dokonalý vzhled pleti.

Cena s DPH od 170 Kč
100 % 2 hodnocení
2x
0x
0x
0x
0x
  • 5
    Krém a olej (Skin Elixir) nepoužívám dlouho, kolem 3 týdnů. Účelem bylo - aktivní hydratace a zklidnění pleti, což produkty splnily. Alergická reakce se nevyskytla, póry krém neucpal. Myslím si, že se s tímto balením krému vystačím 4 až 5 měsíců při každodenním večerním používání. Krém se krásně vstřebává a potřebujete na obličej a krk opravdu malé množství. Po nanesení na naolejovaný obličej je cítit lehké štípání, které však zmizí během 2-3 minut. Jsem spokojená a klidně bych doporučila produkty JS pro ty, co mají suchou a citlivou pleť s mastnější T-zónou.
  • 5
    Krém používám tak měsíc.Stačí malinkaté množství velikosti hrášku na celý obličej.Pleť je hladká a hebká,krásně voní a má nádhernou žlutou barvu,ale nebojte se na obličeji není žlutý.Používám jako poslední krok ,většinou na pleť.olej někdy samotný.