MYLO - ČIERNA OVCA - UHLÍKOVÉ MÝDLO NA PROBLEMATICKOU PLEŤ

MYLO - ČIERNA OVCA - UHLÍKOVÉ MÝDLO NA PROBLEMATICKOU PLEŤ

Čistící mýdlo "Černá ovca" obsahuje černé uhlí a čajovník australský. Týto dvě zložky jsou dokonalou kombinaci v boji proti akné.

VÝROBCEM DOPORUČENÁ SPOTŘEBA - 03/2021

Cena: 83,40 Kč
Původně: 139 Kč
Sleva: -40 %
Dostupnost: Skladem
Kód zboží: 110
Značka: MYLO

O PRODUKTU:
Čistící mýdlo "Černá ovca" obsahuje černé uhlí, které pracuje jako magnet - vytahuje z pokožky přebytečný maz, nečistoty a toxiny. Čajovník australský působí antibakteriálně a antisepticky. Týto dvě hlavné zložky mýdla jsou dokonalou kombinaci v boji proti akné.

Mýdlo doporučujeme používat 2x denně (ráno a večer) na čištění pleti. Po umytí pleti mýdlem nasleduje tonizace (např. květinovým hydrolátem) a aplikace hydratačního oleje nebo krému. 

Mýdlo je vyrobené ručne, v malých dávkach, metódou za studena. Keďže ide o čisto prírodný produkt, môžu sa vyskytnúť mierne rozdiely vo farbe a vôni. Zabalené je do recyklovaného papiera. Neobsahuje palmový olej, živočíšne tuky, umelé vône a farbivá. Mezi používáním mýdlo uchovávejte v suchu.

 

OBJEM:
100 g

 

SLOŽENÍ:
olivový olej, voda, kokosový olej, bambucké máslo, hydroxid sodný *, kakaové máslo, mandlový olej, 100% rostlinné aktivní uhlí, esenciální olej z čajovníku australského
*potřebný na zmýdelnění, v konečném výrobku se nenachází

Tisknout