ALMA - VANILKOVÁ MÁTA - BALZÁM NA RTY - EXP. 12/21

ALMA - VANILKOVÁ MÁTA - BALZÁM NA RTY - EXP. 12/21

Přírodní balzám na rty s mangovým máslem, jojobovým olejem a včelím voskem se postará o výživu, zvláčnění a zjemnění rtů. Balzám je bezbarvý a vhodný také pro děti nebo muže. Milovníky zero-waste životního stylu určitě potěší 100% rozložitelné papírové balení.

VÝROBCEM DOPORUČENÁ SPOTŘEBA - 12/2021

Cena: 98 Kč
Původně: 140 Kč
Sleva: -30 %
Dostupnost: Skladem
Značka: ALMA

O PRODUKTU:
Vůně balzámu je jemně pálivá a svěže sladká po mátě. Díky vanilce působí proti úzkostem a depresi. Máta naopak osvěžuje a povznáší.

Díky mangovému máslu má balzám výborné hydratační účinky. Jojobový olej je plný antioxidantů a přirozeně obsahuje vysoký podíl vitaminu E, který pomáhá udržet rty hladké, jemnější a zdravější. Včelí vosk dodáváme od lokálních včelařů, kteří se o včelky starají s úctou. Jeho předností je, že ochraňuje rty proti vnějším vlivům jako je sluneční záření, či zimní mráz. Macerát vanilky rty příznivě zklidňuje. Navíc je vanilka je známá tím, že vykazuje antioxidační a protizánětlivé vlastnosti.


POUŽITÍ:
Systém push-up tuby. Zatlačte na kolečko umístěné na spodní straně balzámu, poprvé přitlačte. Po pár použitích se balzám “vychodí” a bude se snázeji zasunovat a vysunovat. Vysunutou tubou jemně potřete rty podle potřeby.


OBJEM:
9 ml


BALENÍ: 
Baleno v ekologickém 100% rozložitelném papírovém obalu.


ZEMĚ PŮVODU:  
vyrobeno v České republice


SLOŽENÍ:
Mangifera Indica Seed Butter (Mangové máslo), Cera Alba (Bio včelí vosk), Simmondsia Chinensis Seed Oil (Jojobový olej lzs), Vanilla Planifolia Fruit Extract (macerát Vanilky), Tocopherol (Vitamin E), Vanilla Plantifolia Fruit Extract (Esenciální olej Vanilka), Alcohol (obsažený v EO vanilky), Aqua (obsažený v EO vanilky), Mentha Viridis Leaf Oil (esenciální olej Máta klasnatá), Limonene*.

lzs = lisované za studena. *přirozeně se vyskytující v silicích.


Tisknout