PATCH - BAMBUSOVÉ NÁPLASTI S ALOE VERA (25 KS)

125,40 Kč 209 Kč
-40 %

Přírodní bambusové náplasti s aloe vera jsou vhodné i pro tu nejcitlivější pokožku. Náplasti s aloe vera můžete použít na jakýkoliv typ poranění, speciálně se ale hodí na puchýře a drobné popáleniny.

Výrobce:
Dostupnost:
Skladem
ks
Vytisknout Hlídat produkt Vložit do seznamu

O PRODUKTU:
Přírodní bambusové náplasti s aloe vera jsou vhodné i pro tu nejcitlivější pokožku. Tento typ náplastí je obohacen o hojivý a zklidňující extrakt z aloe vera. V něm obsažené přírodní sloučeniny - polysacharidy a glykoproteiny pomáhají pri hojení ran. Náplasti s aloe vera můžete použít na jakýkoliv typ poranění, speciálně se ale hodí na puchýře a drobné popáleniny.

Náplasti PATCH jsou vyrobeny z certifikovaných 100% bio bambusových vláken a speciálního hypoalergenního lepidla, které funguje na kombinaci přírodních minerálů a nanotechnologie. Díky tomu perfektně drží, no zároveň nedráždi a je vhodné i pro velmi citlivou pokožku. Náplasti PATCH jsou díky použitým bambusovým vláknům prodyšné a tým zabezpečují rychle hojení ran. Použité přírodní lepidlo má veganské složení a žádný z produktů značky PATCH nebyl testován na zvířatech. 


OCENĚNÍ: 
Vítěz Expo West NEXTY AWARDS 2020 v kategorii CONSUMER CHOICE (volba zákazníků).
BALENÍ: 
Balení obsahuje 25 ks náplastí v přírodním odstínu, baleno v papírové tube (kompostovatelná).


ROZMĚRY NÁPLASTĚ: 
85x19 mm, rozměry polštářku 25x13 mm


ZEMĚ PŮVODU: 
Austrálie


Složení Veganské

Buďte první, kdo ohodnotí tento produkt.