MICELÁRNÍ ODLIČOVAČ MAKE-UPU

219 Kč

Odličovač OnlyBio garantuje 99,05 % čistě přírodních surovin, má přirozeně mycí a čistící účinky a antiseptický efekt. Produkt s certifikaci EcoCert - Cosmos Natural, zabalen v plně recyklovatelné a krásné skleněné láhvi. 

Kód zboží:
804
Výrobce:
Dostupnost:
Vyprodáno
ks
Vytisknout Hlídat produkt

O produktu:
Odličovač OnlyBio garantuje 99,05 % čistě přírodních surovin. Staví na jedinečné technologii biorafinace surfaktinu z řepky, který výrobce používá jako první na světě a čerpá z lokálních zdrojů. Má přirozeně mycí a čistící účinky a antiseptický efekt. Zaručuje tak prvotřídní kvalitu, kterou dokládá certifikací od EcoCert - Cosmos Natural, i pro ty nejnáročnější uživatele a to v plném souladu s přírodou. Všechna tekutá mýdla jsou v rámci hesla “dost bylo plastu” k dispozici v plně recyklovatelných a krásných skleněných lahvích. 

Aktivní složky:
Fotosteroly z oleje vyživují, podporují produkci kolagenu a celkově regenerují pleť. Kvalitní řepkový olej je perfektní pro citlivou pleť obličeje, kterou zklidňuje a hojí. Vitamin E je důležitý antioxidant, který navíc zabraňuje stárnutí a pomáhá i jako prevence nádorových onemocnění. 

Certifikace:
EcoCert - Cosmos Natural 

Obsah: 
250 ml

Složení: 
Aqua, Polyglyceryl-4 Laurate/Sebacate, Polyglyceryl-6 Caprylate/Caprate, Propanediol, Coco-Glucoside, Glycerin, Sodium Surfactin, Canola Oil (řepkový olej), Benzyl Alcohol, Tocopherol (vitamin E), Benzoic Acid, Dehydroacetic Acid

Materiál balení: 
lahev ze skla, pumpička z PP/PE

Typ pleti Normální pleť + Suchá pleť + Citlivá pleť + Zralá pleť
Certifikace EcoCert