SOLNÉ MÝDLO "SOĽ NAD ZLATO"

139 Kč

Tuhé solné mýdlo se svěží vůní rozmarýnu, eukalyptu, levandule a bergamotu pomáhá léčit kožní onemocnění a snižuje záněty pokožky.

Kód zboží:
591
Výrobce:
Dostupnost:
Skladem
ks
Vytisknout Hlídat produkt

O produktu:
Tuhé mýdlo "Soľ nad zlato" od slovenské značky přírodní kosmetiky Mylo obsahuje množství minerálů, pomáhá při léčení kožních onemocnění (např. akné), snižuje záněty pokožky a pomáhá zbavovat tělo toxinů. Solné mýdlo je doplněno o směs esenciálních olejů, která svou vůní připomíná svěží mořský vánek. Ve směsi použitých esenciálních olejů najdete:
eukalyptus, který působí pozitivně v boji proti bakteriím a kvasinkovým infekcím,
rozmarýn, který působí proti únavě, rozproudí krevní oběh, posílí organismu, 

levanduli, která působí uklidňující na mysl a léčivo na pokožku. 

Mýdlo se hodí na každodenní používání. Zpočátku může jemně škrábat, dokud se hrany soli nezjemnia používáním. Pěna je krémová, což je způsobeno obsahem soli v mýdle.

Vůně: připomínající mořský vánek
Barva: modrá (nebarví tělo ani umyvadlo)
Mýdlo je vyrobeno ručně, v malých dávkách, způsobem jak ho vyráběly ještě naše mámy. Jelikož jde o čistě přírodní produkt, mohou se vyskytnout mírné rozdíly v barvě a vůni. Zabalené je do recyklovaného papíru. Neobsahuje palmový olej, živočišné tuky, umělá vůně a barviva. Mezi používáním mýdlo uchovávejte v suchu.

Obsah:
100 g

Složení:
olivový olej, voda, kokosový olej, bambucké máslo, hydroxid sodný *, kakaové máslo, mandlový olej, himalájská růžová sůl, 100% rostlinné indigo, esenciální olej levandule, bergamot, eukalyptus a rozmarýn.

Typ pleti Normální pleť + Problematická pleť + Smíšená pleť + Mastná pleť
Vůně Svěží