CITRUSOVÉ MÝDLO PRO PEJSKY "DVE MALÉ BLCHY"

139 Kč

Ručně vyráběné mýdlo je bohaté na výživné látky (bambucké máslo, kokosový olej, olivový olej) a zároveň je velmi jemné. Repelentní mýdlo je obohaceno o konopný a jojobový olej.

Kód zboží:
487
Výrobce:
Záruka:
24 měsíců
Dostupnost:
Skladem
ks
Vytisknout Hlídat produkt

O produktu:
Mýdlo je vyrobeno ručně, v malých dávkách a tradiční metodou za studena. Oleje si tak zachovají své výživné látky. Obsahuje vysoký podíl olivového oleje, kokosového oleje a bambuckého másla. Je velmi jemné. Zbaví kožich parazitů, pachu a nečistot, ale nevysuší ho. Zabalené je v recyklovaném papíru.

Repelentní mýdlo je obohaceno o konopný a jojobový olej. Konopný olej zlepšuje hydratační vlastnosti mýdla a je známý svými zklidňujícími vlastnostmi na suchou pokožku. Jojobový olej přispívá k navrácení rovnováhy pokožky. Dále obsahuje směs esenciálních olejů z eukalyptu, citronové trávy a máty pro čistý kožich bez parazitů.
Jelikož jde o ručně vyrobený přírodní produkt, mohou se vyskytnout mírné rozdíly v barvě a vůni. Neobsahuje palmový olej, živočišné tuky, umělá vůně a barviva. Mezi používáním mýdlo Udržuj v suchu.

Mýdlo je bez umělých barviv, vůní a jiných látek.
Vůně: citrusově-bylinná

Obsah:
100 g

Složení:
olivový olej, kokosový olej, voda, hydroxid sodný*, bambucké maslo, ricínový olej, konopný olej, jojobový olej, esenciálny olej mäty piepornej, esenciálny olej eukalyptu guľatoplodého, esenciálny olej citrónovej trávy.

* Potřebný na zmýdelnění / zmýdelněného, v konečném výrobku se nenachází.

Vůně Bylinková + Citrusová