ČAJOVNÍKOVÉ MÝDLO PRO PEJSKY "O PSÍČKOVI A VANIČKE"

139 Kč

Ručně vyráběné mýdlo je bohaté na výživné látky (bambucké máslo, kokosový olej, olivový olej) a zároveň je velmi jemné. Účinné zbaví kožich vašeho čtyřnohého miláčka od parazitů, pachu a nečistot.

Kód zboží:
486
Výrobce:
Záruka:
24 měsíců
Dostupnost:
Skladem
ks
Vytisknout Hlídat produkt

O produktu:
Prvotřídní péči s přírodními produkty bez zbytečné chemie si nezasloužíme jen my, ale i naši čtyřnozí miláčci. Slovenská značka Mylo na nich myslela a do své nabídky zařadila skvělé produkty, které ocení každý čtyřnohý kamarád.

Mýdlo "O pejskovi a vaničce" je vyrobeno ručně, v malých dávkách a tradiční metodou za studena. Oleje si tak zachovají své výživné látky. Obsahuje vysoký podíl olivového oleje, kokosového oleje a bambuckého másla. Je velmi jemné. Zbaví kožich parazitů, pachu a nečistot, ale nevysuší ho. Zabalené je v recyklovaném papíru.

Toto mýdlo je obohaceno o nimbový olej. Ten se staletí používá jako lék na různé kožní onemocnění, jakož i odpuzovač parazitů. Má pronikavě oříškovou vůni. Tu překrývá esenciální olej z čajovníku australského, který má antibakteriální, antiseptické a protiplísňové vlastnosti. Mýdlo je vhodné zejména pro čištění psích kožichů, které trpí různými kožními onemocněními. Použít jej však můžeš i ty :-)

Jelikož jde o ručně vyrobený přírodní produkt, mohou se vyskytnout mírné rozdíly v barvě a vůni. Neobsahuje palmový olej, živočišné tuky, umělá vůně a barviva. Mezi používáním mýdlo uchovej v suchu.

Mýdlo je bez umělých barviv, vůní a jiných látek.

Obsah:
100 g

Složení:
olivový olej, kokosový olej, voda, hydroxid sodný*, bambucké maslo, ricínový olej, konopný olej, nimbový olej, esenciálny olej čajovníka austrálskeho.

* Potřebný na zmýdelnění / zmýdelněného, v konečném výrobku se nenachází.

Vůně Bylinková