SUCHÝ OLEJ S UV FAKTOREM "PERLA"

369 Kč

Perla je suchý olej s luxusní květinovou vůní, UV faktorem (10) na běžné denní nošení a s přírodní perletí.

Kód zboží:
423
Výrobce:
Dostupnost:
Vyprodáno
ks
Vytisknout Hlídat produkt

O produktu:
Perla je suchý olej s luxusní květinovou vůní, UV faktorem (10) na běžné denní nošení a s přírodní perletí. Je vhodný na pokožku tváře a těla. Základ tvoří za studena lisovaný arganový olej, který je bohatý na kyselinu olejovou. Ta hydratuje pokožku, činí ji jemnou, zářivější a vláčnou. Obsahuje extrakt z kůry magnolie, který redukuje začervenání pokožky. Perla je tvořena přírodními složkami, které umožňují rychlé vstřebávání. Zabraňuje ztrátě vlhkosti a díky vysokému podílu nenasycených mastných kyselin vytváří ochrannou bariéru. Stabilitu zajišťuje aktivní vitamín E získaný ze slunečnic. Obsahuje anorganický UV faktor na běžné denní nošení, který sluneční záření odráží a neabsorbuje do pokožky. Není vhodný na přímé opalování. Obsahuje přírodní pigment, který na slunci vytváří “glossy” efekt.

Produkt neobsahuje žádné složky živočišného původu a na základě Směrnic EU 2003/15/ES a 76/768/EHS o kosmetických výrobcích, není testován na zvířatech.

Skladování: Skladujte při pokojové teplotě.
Návod: Před použitím protřepejte. Olej nanášejte na čistou a suchou pokožku.
Upozornění: Pokud trpíte alergií na některou z uvedených složek produkt nepoužívejte. Při kontaktu s očima okamžitě opláchnout vodou.

Obsah: 
50 ml balení s pipetkou

Složení: 
Caprylic/Capryc Trigliceride, Argania spinosa kernel oil, Coco Caprylate/Caprate, Zinc oxide, Tocopherol, Mica, Natural Fragrance, Magnolia officinalis bark