LIQOIL - HLOUBKOVĚ ČISTÍCÍ DETOXIKAČNÍ MASKA "HLBOČIMA"

242,10 Kč 269 Kč
-10 %

Hloubkově čistící detoxikační pleťová maska se zeleným jílem, šalvějovým extraktem a vitamínem E s čistícími a detoxikačními vlastnostmi.

VÝROBCEM DOPORUČENÁ SPOTŘEBA - 11/2020

Kód zboží:
422
Výrobce:
Dostupnost:
Skladem
ks
Vytisknout Hlídat produkt Vložit do seznamu

O produktu:
Pleťová maska se 100% přírodním složením a charakteristickou šalvějovou vůní. Je určena pro normální, mastnou a problematickou pleť, kterou hloubkově vyčistí a prokrví.
Základ tvoří kvalitní zelený jíl Montmorillonite, který absorbuje z pokožky toxické látky, zbavuje ji odumřelých kožních buněk a pohlcuje nadměrnou mastnotu.
Další nosnou ingrediencí masky je šalvějový extrakt, který má pozitivní vliv na regulaci tvorby kožního mazu. Zároveň má mírně stahující účinek a zmenšuje viditelnost pórů.
Díky aktivnímu vitamínu E produkt prostupuje také do hlubších vrstev pokožky a zároveň jsou podpořeny antioxidační a regenerační schopnosti masky.
Hlbočima je finální produkt, který není potřeba před nanášením míchat ani jinak předpřipravit.

Použití: Masku Hlbočima nanášejte na čistou, umytou a usušenou pleť. Produkt nechte působit dokud neuschne (20-30 minut v závilosti na nanesené vrstvě masky). Po uschnutí masku důkladně umyjte jemnými krouživými pohyby (dlaní nebo čistící houbičkou). Hloubkový čistící účinek masky můžete podpořit krátkým napařením pleti teplým ručníkem anebo delším pobytem v teplé sprše.

Skladování: Skladujte při pokojové teplotě.


Obsah:
50 ml balení s pumpičkou


Složení: 
Salviae officinalis aqua extract, Illite, Kaolin, Montmorillonite, Glycerin, Phenethyl alcohol, Tocopherol, Xanthan gum

Typ pleti Normální pleť + Problematická pleť + Smíšená pleť + Mastná pleť

Buďte první, kdo ohodnotí tento produkt.