JANE SCRIVNER - SKINFOLIATE - OBNOVUJÍCÍ PEELING S AHA/BHA KYSELINAMI

Varianta:

od 140 Kč

Obnovující peeling s kombinaci přírodních kyselin AHA a BHA.

Výrobce:
Dostupnost:
Zvolte variantu
ks
Vytisknout Hlídat produkt Vložit do seznamu

O produktu: 
Kombinace přírodních kyselin AHA a BHA SKINFOLIATE je připravena tak, aby bylo dosaženo každodenní vícefázové exfoliace pro regulaci a udržení našeho kyselého pláště .

Jde o jedinečnou směs kyseliny jablečné, glykolové, mléčné, salicylové a citrónové. Pracuje na všech úrovních odlupování a stimulace kůže. SKINFOLIATE pracuje v hloubce, aby stimuloval syntézu kolagenu, elastinu a obnovu buněk. Zjemňuje, vyhlazuje a zužuje póry.

  • Víceúrovňová přírodní směs AHA a BHA
  • Alfa Hydroxy Acids (AHA) rozpustí ‚lepidlo‘, které drží mrtvé kožní buňky na povrchu naší kůže a stimuluje kolagen a buněčnou obnovu
  • Beta hydroxykyseliny (BHA) pronikají hlouběji a čistí póry, zejména mastnotu póry, skvělá pro pokožku náchylnou na akné.
  • Víceúrovňová směs kyselin pro regulaci a údržbu ochranného kyselého pláště kůže.

Tato směs je vaším perfektním receptem na nádhernou, zdravou a bezchybnou pleť – současně zvyšuje intenzitu a účinnost následujícího produktu. Pravidelné používání SKINFOLIATE odstraňuje odumřelé kožní buňky, udržuje hladkou pokožku, posiluje, chrání a vyrovnává naše ideální pH pokožky.


AHA KYSELINY
K odlupování pokožky, stimulaci kolagenu a regulaci kyselého pláště na správné pH. Pronikněte těsně pod povrch kůže.

BHA KYSELINY
K odlupování, vyčištění ucpaných pórů. BHA pronikají hlouběji než AHA a pracují na odlupování pórů, což je skvělé pro mastnou nebo aknózní pokožku.

KYSELINA MLÉČNÁ- AHA
Z kukuřice. Pracuje k rozpuštění „lepidla“ mezi buňkami na povrchu kůže, jemně exfoliační a udržuje pokožku jemnou a hladkou. Při každodenním používání může kyselina mléčná stimulovat výměnu nových kožních buněk.

KYSELINA GLYKOLOVÁ- AHA
Z cukrové třtiny, javoru, lopuchu a ananasu. Funguje hlouběji pod povrchem kůže a vyvolává reakci „hojení ran“. To zase stimuluje přeměnu buněk, potlačuje tón a strukturu pokožky a posiluje ji.

KYSELINA CITRÓNOVÁ- AHA
Z citronů. Snaží se omezit poškození zářením a stimulovat kůži k tvorbě kolagenu.

KYSELINA JABLEČNÁ- AHA
Z Jablečného octa a borůvek. Jemně odlepí lepidlo povrchových odumřelých kožních buněk. Pomáhá také zvyšovat pružnost pokožky a rozjasňuje pokožku.

KYSELINA SALICYLOVÁ- BHA
z bílé vrby. Pro snížení výskytu akné.

 

Použití: 
Začněte používat SKINFOLIATE jednou až dvakrát týdně, dle reakce postupně používejte každý den večer po očištění a před nanesením výživného přípravku -hyaluronem, tonikem, oleji a ochranným OO krémem…..

Pokapejte několik kapek na vatový tamponek, jemně otřete povrch obličeje, krku a dekoltu. Počkejte několik okamžiků a poté aplikujte BIOLURONIC BUZZ na konečnou kombinaci hydratace exfoliace.

Ve dnech vysoké sluneční aktivity (jaro-léto) je nutné používat na den přípravek s vysokým UV faktorem. Doporučuji nepoužívat přes léto a před plánovanou dovolenou v teplých krajích. Pleť může být citlivější na UV záření.


Pokud používáte SKINFOLIATE, je NUTNÉ používat také BIOLURONIC BUZZ pro hydrataci.

Ocenění: Vítěž Beauty Shortlist 2018, 2019


Obsah:
150 ml


Složení:
Aqua (Water), Acetic Acid (Apple Cider Vinegar), Lactic Acid , Vaccinium Myrtillus Fruit Extract (Bilberry Fruit), Benzyl Alcohol, Saccharum Officinarum Extract (Sugar Cane), Salix Alba Bark Extract (White Willow), Lavandula Angustifolia Oil Lavender Flower Oil), Ananas Sativus Fruit Extract (Pineapple Fruit), Acer Saccharum Extract (Sugar Maple), Citrus Aurantium Dulcis Fruit Extract, Salicylic Acid, Arctium Lappa Root Extract (Burdock Root), **Sodium Benzoate, Hamamelis Virginiana Leaf Extract (Witch Hazel Leaf), Citrus Limon Fruit Extract Lemon), **Potassium Sorbate, Sorbic Acid, Glycerin. d-Limonene*, Geraniol, Linalol* *naturrally occuring in essential oils. **preservative system ECOcert//COSMOS approved.

Buďte první, kdo ohodnotí tento produkt.