JANE SCRIVNER - FACE LIFT BLADE - MASÁŽNÍ KÁMEN GUA SHA

759 Kč

Masážní kámen Face Lift Blade od Jane Scrivner podporuje tvorbu kolagenu, stimuluje a tonizuje pleť. Pravidelné používání masážního kamene podpoří účinky používaných produktů, pleť bude rozzářená a pevnější.

Výrobce:
Dostupnost:
Skladem
ks
Vytisknout Hlídat produkt Vložit do seznamu

O PRODUKTU:
Masážní kámen Face Lift Blade od Jane Scrivner podporuje tvorbu kolagenu, stimuluje a tonizuje pleť. Pravidelné používání masážního kamene podpoří účinky používaných produktů, pleť bude rozzářená a pevnější.

Tradiční čínská medicína využívá masáž kameňmia Gua Sha ke stimulaci a podpoře tvorby kolagenu pomocí lehkých a přesně daných tahů na povrch kůže. Tato metoda má mimo toho pozitivní vliv i na uvolnění napětí v obličejových svalech a celkové uvolnění. Je to takové malé "wellness", které si můžete dopřát každý večer ve vlastní koupelně.

Masážní kámen Face Lift Blade od Jane Scrivner je vyroben z krásného karneolu. Karneol je kámen s vysokou energií, dodává stabilitu a má schopnost čistit jiné kameny. Karneol je kámen, který dokáže dobít organismus energií, posiluje, dodává elán, když rozjíždíte nové projekty. Usnadňuje rozhodování a přináší hojnost. Je to kámen, který vás udrží v realitě. Brání vzniku negativních emocí a je mocným ochráncem před závistí, vztekem i zlobou. Svého majitele naplňuje odvahou a důvěrou v sebe sama, odstraňuje pochybnosti a připomíná nám naši výjimečnost. Zvyšuje plodnost a blahodárně působí na ženské pohlavní orgány. Působí blahodárně na oběhový systém, ledviny a fyzickou energii. Dokáže zmírňovat PMS a příznaky menopauzy. Pokud trpíte bolestí, která nechce polevit, může vám pomoci karneol. Umístěte kámen na bolestivé místo nebo jej přidržte nad místem bolesti asi 15 minut a nechce kámen pracovat. Po každém použití kámen pečlivě očistěte. Karneol je vhodný pro všechny, kdo chtějí probudit životní sílu a posílit sebedůvěru. Je vhodný především pro ženy, které mají problémy s reprodukčními orgány. Karneol působí nejvíce pokud je přiložený na těle.

Pokyny k použití: Masážní kámen používejte denně, ihned po aplikaci oleje nebo krému. Face Lift Blade držte na kůži v uhlu 45°. Jemně zatlačte na pokožku a začněte s tahmi. 

Masážní tahy: Přejeďte kamenem směrem ven (od středu obličeje) a nahoru. Opakujte každý řádek 3-krát pro stimulaci tvorby kolagenu, zpevnění a lifting. Používejte jakoukoli část kamene, která je vám pohodlná pro oblast obličeje, špičku pro oko, zakřivenou hranu pro tvář, zvlněný konec pro čelo atd. Kameny Face Lift Blade jsou vyrobeny z jemného karneolského achátu a mohly by se při pádu rozbit, proto dávejte pozor při jejich používání. Po každém použití kámen opláchněte čistou vodou, osušte a uložte do bavlněného sáčku.

BALENÍ:
baleno v bavlněném sáčku


ZEMĚ PŮVODU:
Velká Británie


SLOŽENÍ:
masážní kámen je vyroben z karneolu

Jane Scrivner - Face Lift Blade video

Buďte první, kdo ohodnotí tento produkt.