JANE SCRIVNER - CIRCADIAN VIT C - NOČNÍ SÉRUM S VITAMÍNEM C

2 210 Kč

Noční sérum pro podporu a vylepšení přirozeného cirkadiánního cyklu pokožky. Tento přípravek postupně během noci uvolňuje vitamín C, který je enkapsulován. Díky této technologii je vitamin C velmi aktivní a vysoce vstřebatelný. Pravidelná aplikace séra Circadian Vit C od Jane Scrivner pokožku posiluje, sjednocuje její tón, dodává pružnost a zářivý vzhled.

Výrobce:
Dostupnost:
Doručení do 7-14 dnů
ks
Vytisknout Hlídat produkt Vložit do seznamu

O PRODUKTU:
Noční sérum pro podporu a zlepšení přirozeného cirkadiánního cyklu pokožky. Tento přípravek postupně během noci uvolňuje vitamín C, který je enkapsulován. Díky této technologii je vitamin C velmi aktivní a vysoce vstřebatelný. Pravidelná aplikace séra Circadian Vit C od Jane Scrivner podporuje a posiluje přirozený noční cirkadiánní reparační cyklus pleti. Má také pozitívní vlyv na posilnění, sjednocení tónu pleti, dodává pružnost a zářivý vzhled.

Tento gel, který svou konzistencí připomíná puding, obsahuje vitamíny skupiny C, B a E, oblíbený jojobový olej a zapouzdřený vitamín C. Navíc obsahuje rostlinný extrakt myrothamnus flabellifolia a vodu z rýžových otrub.

Pokožku vyplňuje a posiluje,  sjednocuje její tón, dodává pružnost a zářivý vzhled.

Výhody přípravku Circadian vit C s technologií časového uvolnění jsou maximalizovány při  aplikaci na hydratovanou a / nebo navlhčenou pleť. Samotná aktivace vitaminu C proběhne mírným třením nebo jemným tlakem - tím dojde k „aktivaci“ vitamínových bublin.

Přípravek se nanáší hladce, při roztírání pocítíte  „lepkavý“ pocit, který po zaschnutí gelu vymizí. Pokud zaznamenáte ,,lepkavý'' pocit, znamená to, že aktivní vitaminový koktejl je plně uvolněn. Díky uzavřenému systému balení je dosaženo toho, že při použití gelu bude každá dávka čerstvá a silná až do poslední kapky. Uvolňování vitamínu C je stabilní, kontrolované a pomalé, díky tomu gel urychluje, zlepšuje a podporuje přirozené noční opravné systémy pokožky.


Účinky CIRCADIAN VIT C:

 • pokožka je jasnější, svěžejší, obnovenější
 • optimální absorpce vitaminu C
 • submikronové optimalizované dodání zapouzdřeného vitaminu C
 • pomalé uvolňování pro déle trvající účinky
 • podpora a vylepšení přirozeného cirkadiánního reparačního cyklu-  tzn. přes noc


Účinné látky:

 • Rýžová voda  - Zvýšení antioxidační síly klíčových molekul (kyselina gallová, kyselina askorbová). Pomáhá zvyšovat hladinu kyseliny askorbové v pokožce, takže přímo zvyšuje účinnost vitaminu C.
 • Kyselina askorbová (Vitamin C) & Vitamin E - Použití enkapsulované formy vitamínů C a E v optimalizovaném poměru, k překonání běžných problémů, které brání vitaminům dosáhnout nejvyššího výkonu.
 • Circadian vit C má tyto dva známé antioxidanty, které napomáhají  nápravě poškozené pokožky, udržování kolagenu a zrychlení přirozených reparačních systémů pokožky.
 • Výtažek Myrothamnus Flabellifolius - Malý keř z Jižní Afriky známý svou schopností téměř okamžitě oživit se z dehydratovaného stavu - odtud termín Resurrection. Obsahuje sloučeniny, díky kterým je zachována schopnost vázat vodu. O těchto sloučeninách je známo, že přispívají ke  zlepšení zvlhčující funkce pokožky. Zároveň má schopnost pokožku rozjastit a chránit.  
 • Celer, lněný olej - pokožku zpevňuje, vyplňuje a sjednocuje její tón. Vylepšuje strukturu pokožky a podporuje vyhlazený saténový vzhled. Tato směs zrychluje buněčný metabolismus a tím i produkci proteinů zapojených do struktury dermis, chrání epidermis před záněty a předčasným stárnutím.
 • Švestka Kakadu (Terminalia Ferdinandiana) - Botanický aktivní extrakt ze švestky Kakadu, nejbohatšího zdroje vitaminu C (super ovoce). Díky vysokému obsahu vitaminu C a polyfenolů zachytává volné radikály, indukuje syntézu vitaminu C v kožních buňkách, stimuluje syntézu pro-kolagenu a kyseliny hyaluronové. Snižuje výskyt vrásek, bojuje a chrání pokožku před oxidačním stresem, dodává poožce zářivý vzhled  a sjednocuje  tón pleti.

Noční sérum Circadian Vit C obsahuje také organický jojobový olej, organický arganový olej a čisté éterické oleje.


POUŽITÍ:
Aplikujte na noc. Naneste na odlíčenou a vyčištěnou, hydratovanou a navlhčenou pleť. Použijte menší dávku pumpičky. Masírujte postupně - „lepkavou“ fází, zajistěte úplnou aktivaci vitamínů a pomalé uvolňování pro dlouhodobé výsledky.


OBJEM:
50 ml


BALENÍ:
plastový obal s hygienickou pumpičkou


ZEMĚ PŮVODU:
Vyrobeno ve Velké Británii.


SLOŽENÍ:
Curcuma longa (kurkumin) kořenový olej, ilicium verum olej z plodů / semen (badyán), olej ze semen daucus carota sativa (mrkev), kyselina citronová, benzoan sodný, kůra citrusových rajských bobů (grapefruit), sorban draselný, pelargonium graveolens (pelargónie) listový olej, litsea cubeba (může měnit) ovocný olej, cistus ladaniferus (labdanum) olej, extrakt ze semen apium graveolens (celer), extrakt ze semen lnu (linum usitatissimum). * benzylalkohol, * limonen, * linalol, * geraniol, * citral, * citronellol. * přirozeně se vyskytující v éterických olejích. (o) Organické. extrakt ze semen apium graveolens (celer), extrakt ze semen linum usitatissimum (lněné semínko). * benzylalkohol, * limonen, * linalol, * geraniol, * citral, * citronellol. * přirozeně se vyskytující v éterických olejích. (o) Organické. extrakt ze semen apium graveolens (celer), extrakt ze semen linum usitatissimum (lněné semínko). * benzylalkohol, * limonen, * linalol, * geraniol, * citral, * citronellol.

* přirozeně se vyskytující v éterických olejích
(o) Organické.

Buďte první, kdo ohodnotí tento produkt.