JANE SCRIVNER - BIOLURONIC BUZZ - LIFTINGOVÉ HYALURONOVÉ SÉRUM

Varianta:

od 170 Kč

Tento gel poskytuje perfektní dávku hydratace pro doplnění a podporu bariérové funkce .

Výrobce:
Dostupnost:
Zvolte variantu
ks
Vytisknout Hlídat produkt Vložit do seznamu

O produktu: 
Jak název napovídá, BIOLURONIC BUZZ je biologicky fermentovaný hyaluronový gel s extraktem Buzz Button(Plamatka zelná), aloe vera a bílé vrby (Salix Alba – kyselina salicylová).

Tento gel poskytuje perfektní dávku hydratace pro doplnění a podporu bariérové funkce . Luxusně hedvábný pocit pokožky způsobí dodaná hydratace do pokožky, zpevní ji, vyhladí a zjemní jemné linky. Účinek hydratace a vypnutí pleti vidíte okamžitě.

  • Přitahuje až 1000krát hydrataci do pokožky, čímž obohacuje a udržuje strukturu pokožky a funkci bariéry
  • Plamatka snižuje svalové napětí a vyhlazuje mikro vrásky a linie.
  • Klinické studie uvádějí, že 75% klientek vidí vyhlazovací účinek
  • Vitamíny a minerály vyživují pokožku
  • tonizuje

Organické Aloe Vera je jako gelový základ pro zvýšení obsahu vody a pro zklidnění, ochlazení a vyživení pokožky. Plamatka je společně známá jako „Buzz Button“, jak se aplikuje lokálně, snižuje svalové napětí a je přírodním uvolňovačem svalů – předpokládá se, že Plamatka má „paralyzující“ účinek na svaly obličeje, proniká kůží a inhibuje kontrakce v podkožních svalech – bezpečná alternativa k Botoxu.

Použití: Aplikujte na polštářky prstů a vmasírujte, dokud se gel nevstřebá. Používejte ráno i večer i na tělo, kde je potřeba.


Obsah:
50 g


Složení:
Aqua (Water), Hyaluronic Acid, Caprylic/Capric Triglyceride, Propanediol, Salix Alba Bark, Aleo Barbendensis Extract, Sodium Bicarbonate, Boswelia Carteri Extract, Phytic Acid, Benzyl Alcohol, Spilanthes Acmella Flower Extract.

Buďte první, kdo ohodnotí tento produkt.