MYLO

Slovenská značka přírodní kosmetiky Mylo vznikla objevením vášně pro výrobu rostlinných mýdel. Následovala touha vytvořit čistě přírodní kosmetiku, která lahodí všem smyslům, ale hlavně pokožce. Produkty Mylo jsou proto vyrobeny z čistě přírodních složek, v malém objemu, ručně a na Slovensku. Je to kosmetika pro náročné zákazníky.

Zakladatelka značky Mylo - Barb - věří, že výběrem přírodních složek, pěstovaných v ekologickém hospodářství, zpracovaných s ohledem na lidská práva, používáním ekologických obalových materiálů, redukcí obalového materiálu a následným eliminováním odpadu, mohou výrobci a také spotřebitelé výrazně ovlivnit budoucnost naší planety. Proto všechny produkty Mylo jsou baleny ve skle a tuhá mýdla v recyklovaném a dále recyklovatelném papírovém balení (bez použití jakéhokoliv lepidla či jiné chemikálie).

V každém produktu Mylo se ukrývá množství vitamínů, esenciálních mastných kyselin a minerálů, jakož i antibakteriální, protizánětlivé, hydratační a jiné prospěšné složky rostlinného charakteru. Ty mají antibakteriální, protizánětlivé či hydratační vlastnosti. Cílem používání produktů Mylo je pleť uklidnit, vyživit a navrátit její ztracenou rovnováhu.