Doprava a platba

DOPRAVA - ČESKÁ REPUBLIKA

ZÁSILKOVNA - DODÁNÍ NA VÝDEJNÍ MÍSTO
69 Kč
- osobní odběr na výdejním místě Zásilkovny.
při nákupe nad 1 490 Kč doprava na výdajné místo Zásilkovny ZDARMA
KURÝR - NEJLEVNĚJŠÍ DORUČENÍ NA ADRESU (ČESKO)
99 Kč
- doručení na adresu v České republice.

OSOBNÍ ODBĚR NEBO ELEKTRONICKY
ZDARMA
- vyzvednutí na Praze 2 ve středu nebo čtvrtek mezi 10:00 a 18:00 hod, neom po předchozí domluvě přes e-mail. Zaslání elektronického dárkového poukazu přes e-mail.

DOPRAVA - SLOVENSKO

ZÁSILKOVNA
3,5 EUR
- osobní odběr na výdejním místě Zásilkovny (Slovensko).
pri nákupe nad 65 EUR doprava na výdajné miesto Zásielkovni ZDARMA
KURÝR - NEJLEVNĚJŠÍ DORUČENÍ NA ADRESU (SLOVENSKO)
4,5 EUR
- doručení na adresu na Slovensku.

ZPŮSOB PLATBY

PLATEBNÍ BRÁNA ZDARMA
- platba přes online platební bránu ComGate
BANKOVNÍ PŘEVOD ZDARMA
- platba předem na bankovní účet

DOBÍRKA 50 Kč / 2 Eur
- platba při převzetí balíčku, možnost platby pouze kartou.


PLATBA PROSTŘEDNÍCTVÍM PLATEBNÍ BRÁNY:
Online platby pro nás zajišťuje platební brána ComGate. Poskytovatel služby, společnost ComGate Payments, a.s., je licencovaná Platební instituce působící pod dohledem České národní banky. Platby probíhající skrze platební bránu jsou plně zabezpečeny a veškeré informace jsou šifrovány.


PLATBA KARTOU:
Nejrychlejší způsob zaplacení online. Do rozhraní platební brány ComGate zadáte číslo karty, datum platnosti a CVC kód – tři čísla, která najdete v podpisovém proužku na zadní straně karty. Vše je zabezpečeno standardem 3D Secure, a tak budete nejspíš požádáni o zadání číselného kódu, který obdržíte SMSkou od své banky.


PLATBA BANKOVNÍM PŘEVODEM: 
Okamžitá platba prostřednictvím internetového bankovnictví. Platební brána ComGate vás přesměruje do vašeho internetového bankovnictví, kam se přihlásíte jako obvykle a zde potvrdíte už připravený platební příkaz.

Po dokončení platby budete přesměrováni zpět do obchodu. Platba je potvrzena okamžitě, budeme bez odkladu pokračovat v realizaci objednávky.

KONTAKTY:

ComGate Payments, a.s.
Gočárova třída 1754 / 48b, Hradec Králové
E-mail: platby-podpora@comgate.cz
Tel: +420 228 224 267


ODESLÁNÍ OBJEDNÁVKY INFORMACE PRO ZÁKAZNÍKY: 
Vámi objednané zboží z e-shopu SKIN GARDEN připravíme a předáme vybrané přepravní společnosti do 24 hodin od přijetí platby za objednávku (v případě platby přes platební bránu ComGate nebo převodem na účet) nebo do 24 hodin od samotného objednání zboží (v případě platby na dobírku). Odesílání objednávek probíhá v pracovních dnech (pondělí až pátek). Pokud máte jakékoliv dotazy k dopravě,můžete nás kontaktovat přes e-mail patrik@skingarden.cz a rádi vám zodpovíme případné dotazy.


OSOBNÍ ODBĚR PRAHA INFORMACE PRO ZÁKAZNÍKY: 
Svou objednávku si můžete osobně vyzvednout v Praze na Vinohradech - tento typ dopravy je zcela zdarma pro jakoukoli objednávku bez určení minimální hodnoty. Při využití osobního odběru je možné za objednávku zaplatit prostřednictvím platební brány ComGate nebo bankovním převodem podle instrukcí, které dostanete v e-maily o potvrzení vaší objednávky. Platba na dobírku nebo v hotovosti při převzetí objednávky není možná. Po přijetí platby za objednávku vás bude e-shop SKIN GARDEN kontaktovat přes e-mail ohledně sjednání místa, času a data předání objednaného zboží. Balíček je možné vyzvednout na Vinohradské ulici (Praha 2), každé úterý, středu a čtvrtek, v čase mezi 18:00 - 20:00 hod - po předchozí dohodě přes e-mail. Bez písemného sjednání předání balíčku mezi prodávajícím a kupujícím, není možné vyzvednutí objednávky.