Blog

CO POD STROMEČEK? TIPY NA VÁNOČNÍ DÁRKY ZE SKIN GARDEN

CO POD STROMEČEK? TIPY NA VÁNOČNÍ DÁRKY ZE SKIN GARDEN

Pokud máte ve svém blízkém okolí osobu milující přírodní a bio kosmetiku, ale vánoční dárek vám pro ni ještě chybí, tento článek bude věnovány právě vám. Najdete v něm tipy na pět produktů, které tyto Vánoce patří mezi nejoblíbenější na virtuálních poličkách e-shopu SKIN GARDEN.

RECENZE: HĹBKOVO ČISTIACA MASKA HLBOČIMA OD LIQOIL

RECENZE: HĹBKOVO ČISTIACA MASKA HLBOČIMA OD LIQOIL

Jeseň je v plnom prúde, zima pomaly klope na dvere. Dni sú kratšie, večery čoraz dlhšie... A to je ideálny čas na domácu pohodu s knižkou či ďalšou časťou obľúbeného seriálu, v pohodlnom domácom oblečení, s hrnčekom bylinkového čaju a pleťovou maskou. Proste #slowliving a #slowbeauty budú kraľovať nasledovným mesiacom. Pridáte sa? 

Pred nejakou dobou som dopotreboval (už ďalšie) balenie pleťovej masky Hlbočima od slovenskej značky LIQOIL a tak si myslím, že je ideálny čas na pár slov k nej. 

NOVINKA! SKUTEČNĚ ÚČINNÉ A PŘÍRODNÍ DEODORANTY OD BEN & ANNA

NOVINKA! SKUTEČNĚ ÚČINNÉ A PŘÍRODNÍ DEODORANTY OD BEN & ANNA

Zaradenie novej značky do ponuky e-shopu je vždy „malý sviatok“. Na ktorý netrpezlivo čakám, no nie zakaždým viem, kedy nastane. Občas sa posunie kvôli dodacím lehotám, inokedy to nevychádza na mojej strane a niekedy proste „nie je ten správny čas“. Na čo je ale teraz čas je používanie deodorantu. Účinného, voňavého, s čisto prírodným zložením bez škodlivých zložiek a ideálne v balení, ktoré bude zdobiť vašu kúpeľňovú poličku a po dopotrebovaní ho môžete s čistým svedomín hodiť na kompost. A presne také deodoranty som sa rozhodol zaradiť do vynoveného e-shopu SKIN GARDEN. 


Pozrime sa spolu na novú značku v našej ponuke – Ben & Anna.

7 NEKOSMETICKÝCH RAD PRO ZDRAVOU A ZÁŘIVOU POKOŽKU

7 NEKOSMETICKÝCH RAD PRO ZDRAVOU A ZÁŘIVOU POKOŽKU

Stavět se dá nejlépe na dobrém základu. Platí to podle mě v jakékoliv oblasti, kosmetiku a péči o pokožku nevyjímaje. Zdravá pokožka je základem, na kterém si budete moct postavit kosmetickou rutinu, která vás nebude stát moc času (ani peněz) a hlavně – bude vás bavit! J 

Níže najdete mých 7 tipů, jeijchž zařazení do každodenní rutiny vás nebude stát (téměř) nic a odměnou vám bude zdravá a zářivá pleť. A aplikovat přírodní kosmetiku na takovou pokožku je opravdu radost, věřte mi.

JAK ZAČÍT S POUŽÍVÁNÍM PŘÍRODNÍ A BIO KOSMETIKY?

JAK ZAČÍT S POUŽÍVÁNÍM PŘÍRODNÍ A BIO KOSMETIKY?

První přírodní kosmetický produkt se u nás doma v koupelně objevil někdy na přelomu let 2013-2014. Bylo to tělové máslo a koupil jsem ho ze zvědavosti ... Učaroval mi krásný obal a čistá vůně levandule (kdo by jí odolal). Přiznávám, složení produktu jsem si přečetl až po tom, co jsem produkt spotřeboval a na internetu jsem našel množství článků o tom, že "není přírodní produkt jako přírodní produkt".